PRZYSTAŃ DROZDY Gospodarstwo Agroturystyczne

Weekend pod żaglami na Mazurach, Siemianówce oraz szkolenia żeglarskie

Lubisz nowe wyzwania, kochasz przyrodę i masz ochotę na weekendowy relaks w dobrym towarzystwie – zapraszamy na nasz rejs weekendowy – osoby dorosłe w grupach, w parach i pojedynczo. W ramach wyjazdów weekendowych udzielamy indwydualnych lekcji żeglarstwa oraz na życzenie Klientów dodatkowe lekcje jogi w przerwie od pływania.

ZADZWOŃ DO NAS

PRZYSTAŃ DROZDY Gospodarstwo Agroturystyczne

Wycieczki weekendowe na Mazury lub Siemianówkę

Weekend pod pełnymi żaglami w krainie Wielkich Jezior Mazurskich na  jachcie kabinowym typu Venus, Mors RT. Mamy również do dyspozycji jachty regatowy na których również możemy szkolić uczestników.

Większość uczestników nigdy wcześniej nie była na jachcie, jest to często pierwszy kontakt z żeglarstwem. Osoby chętne biorą aktywny udział w życiu jachtowym, a pozostali mogą leżeć brzuchem do góry, relaksować się i opalać na pokładzie jachtu.

Gwarantujemy doborowe towarzystwo, dobrą zabawę i niezapomniane wrażenia. Weekend pod żaglami to dobry wybór na krótki, pełen przeżyć urlop. Zachęcamy zwłaszcza osoby z okolic Białegostoku jak i możliwość odbioru w pobliżu Giżycka w woj. warmińsko-mazurskim. To doskonała okazja, aby połączyć swój urlop z aktywną formą wypoczynku.

Wypady żeglarskie zwykle obywają się w grupach nie większych niż 2-3 osoby tak, aby poświęcić wam jak najwięcej czasu tłumacząc kwestie związane z żeglarstwem. Wekeend liczony jest od pt 15:00 do nd 15:00 (pakiet 6)

Jesteś zainteresowana/y ofertą wypadu na żagle?

Zapraszamy do kontaktu z nami! Napisz do nas odnośnie terminu wyjazdu, liczby uczestników oraz preferowanym szkoleniom żeglarskim.

+48 603 849 561 [email protected]

Współpracujemy z Podlaskim Okręgowym Związkiem Żeglarskim oraz Yacht Klubem Polski Białystok.

W ramach wyjazdu istnieje możliwość wzięcia udziału w regatach organizowanych blisko portu wypadowego.

Indywidualne weekendowe szkolenia żeglarskie

Weekendowe indywidualne szkolenia żeglarskie w grupach 2-3 osobowych na Wielkich Jeziorach Mazurskich z dodatkową opcją zajęć jogi.

Przygotowujemy do zdobycia patentu żeglarza jachtowego po których będziesz mógł/a prowadzić wszystkie jachty żaglowe po wodach śródlądowych oraz jachty żaglowe o długości kadłuba do 12 metrów po morskich wodach wewnętrznych oraz pozostałych wodach morskich w strefie do 2 Mm od brzegu, w porze dziennej.

+ 48 603 849 561

Facebook: https://www.facebook.com/weekendoweszkoleniazeglarskie/

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami :)

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować termin pobytu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! :)

Wiesław

tel. +48 603 849 561
e-mail: [email protected]

Ewa

tel. +48 504 588 555
e-mail: [email protected]