JOGA W PRZYSTANI DROZDY

Zajęcia i warsztaty jogi

Przystań Drozdy to idealne miejsce na wszelkiego rodzaju warsztaty, takie jak joga, mindfulness, tai chi, jiu-jitsu i nie tylko. Oprócz 3 pokoi z łazienką, jadalni z kominkiem oferujemy również duży hol w przestronnej stodole z drewnianymi podłogami. W ciepłym sezonie drzwi do przedpokoju można otworzyć, dzięki czemu urok ogrodu jest na wyciągnięcie ręki.

Zorganizuj u nas warsztat

Zapraszamy do zorganizowania u nas warsztatów jogi lub rozwoju osobistego. Posiadamy profesjonalną salę gimanstyczną oraz salkę do ćwiczeń ruchowych, a nasz dom położony jest w malowniczych rejonach Podlasia z dala od wielkich miast . Otaczają go wiekowe drzewa oraz okoliczne łąki i lasy. W związku z tym istnieją idealne warunki do wyciszenia, relaksu i wypoczynku.

Posiadamy własną bazę noclegową.

W czasie warsztatów podajemy: dwa główne posiłki wegetariańskie lub wegańskie tj: śniadanie i obiadokolację lub obiad i kolację. Wszystkie posiłki przygotowujemy samodzielnie w oparciu o regionalne produkty i zapasy z własnej spiżarni. Woda w naszym domu pochodzi ze źródła wybijającego z głębokości około 90 m pod ziemią.

Na specjalne życzenie, po wcześniejszym uzgodnieniu, możemy serwować posiłki bez glutenu, jaj kurzych oraz produktów pochodzenia mlecznego. Koszt takiego menu ustalamy indywidualnie.

Przystań Drozdy to miejsce przyjazne jodze. Od kilku lat są u nas organizowane warsztaty jogi weekendowe i dłuższe. Posiadamy salę gimnastyczną specjalnie dedykowaną do jogi oraz prowadzimy domową kuchnię wegetariańską.

Oferujemy:

  • 3 pokoje z łazienkami;
  • dużą salę do ćwiczeń z drewnianym parkietem;
  • salę kominkową;
  • aneks kuchenny
  • w zależności od wybranej opcji żywieniowej – kuchnia dla kucharza;
  • bezpłatny niestrzeżony parking, internet WiFi;
  • duży ogród;
  • grill, miejsce na ognisko;
  • przewodniki, mapy po okolicy
  • dodatkowe atrakcje

Wyposażenie sali:

Posiadamy 20 mat do jogi, 20 pasków, 20 poduszek do medytacji, 20 kocy do relaksacji. Reszta materiałów możliwa do uzgodnienia.

Kontakt

W celu uzgodnienia wszelkich szczegółów oraz rezerwacji terminów na warsztaty, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy (wszelkie dane dostępne są w zakładce „kontakt”)

Ewa Łukasińska
tel. +48 504 588 555
e-mail: [email protected]

Szkoła Jogi w Białymstoku

Poza świadczeniem usług gospodarstwa turystycznego, prowadzimy również od wielu lat szkołę jogi w Białymstoku. Prowadzimy stacjonarne zajęcia hatha jogi (joga terapeutyczna, joga rehabilitacyjna). Ćwiczą u nas dorośli, dzieci, kobiety w ciąży – oferujemy regularne zajęcia grupowe oraz zajęcia indywidualne, także na terenie miasta Białegostoku i okolic. Organizujemy warsztaty tematyczne związane z jogą, zdrowym stylem życia, warsztaty relaksacji i uważności.

ZAJęCIA JOGI

Shanti Yoga Studio  |  ul. 42 Pułku Piechoty 41, 15-147 Białystok   www.yogastudio.pl

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami :)

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować termin pobytu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! :)

Ewa Łukasińska

tel. +48 504 588 555
e-mail: [email protected]