PRZYSTAŃ DROZDY Gospodarstwo Agroturystyczne

Wypożyczalnia kajaków nad Narwią

Spływy kajakowe rzeką Narew to doskonały sposób na aktywny wypoczynek. Jeśli nuży Cię ciągle siedzenie przed monitorem w pracy, a patrząc w okno z tęsknotą myślisz o wakacyjnym urlopie, zapraszamy do odwiedzenia naszego Gospodarstwa Agroturystycznego Przystań Drozdy w miejscowości Czaczki Małe. W gospodarstwie funkcjonuje wypożyczalnia kajaków. Spływy kajakowe rzeką Narew to trasy o różnych stopniach trudności, więc każdy znajdzie odpowiednią trasę spływu kajakowego dla siebie. Piękne widoki wzdłuż rzeki Narew i aktywny wypoczynek wśród przyrody to idealny sposób na relaks i odpoczynek od codziennych spraw.

Wypożyczamy sprzęt na spływy jednodniowe i kilkudniowe. Wypożyczalnia kajaków zlokalizowana jest przy gospodarstwie agroturystycznym, w którym istnieje możliwość zakwaterowania w pokojach lub namiotach.

Oferujemy wypożyczenie kajaków wraz z niezbędnym wyposażeniem oraz ich transport w umówione miejsce. Dysponujemy 2-osobowymi wygodnymi kajakami. Wszystkie kajaki wykonane są z polietylenu. Na wyposażeniu kajaka znajduje się kamizelka asekuracyjna oraz wiosła.

Chętnie doradzimy wybór trasy spływu i najkorzystniejszy wariant logistyczno-parkingowy.

Wypożyczalnia kajaków godna polecenia!

Jesteśmy bardzo zadowoleni. Mieliśmy dobrą zabawę na łonie natury. Polecam to miejsce. Na początek wybraliśmy najkrótszą trasę której przepłynięcie zajęło nam około dwóch godzin i było świetnie i zupełnie nam wystarczyło.

/ Wioleta K.

WYPOŻYCZ KAJAK
110 PLN / dzień
Kajak 2-osobowy +1
Wiosła i kamizelka asekuracyjna w cenie
+ Koszty transportu kajaków do uzgodnienia w zależności od trasy

Kaucja do zwrotu 200 zł*

ZAREZERWUJ

* w przypadku Gośći z gospodarstwa agroturystycznego nie pobieramy dodatkowych kaucji przy wypożyczeniu.

Podlasie kajakiem

Zapewniamy wynajem i transport sprzętu, a po zakończeniu spływu organizujemy dla uczestników biesiadę przy grillu lub ognisku. Nasza baza, położona w sąsiedztwie rzeki Narew posiada w pełni wyposażone zaplecze sanitarne (toalety, prysznice) oraz darmowy parking.

Wszystkim gościom zainteresowanym 2-dniowym spływem kajakowym oferujemy noclegi w naszym gospodarstwie agroturystycznym. Obiekt wyposażony jest w przytulnie urządzone pokoje z prywatnymi łazienkami. Oferuje również pyszną kuchnię, opartą na produktach pochodzących z lokalnych gospodarstw.

Wypożyczalnia dostępna jest zarówno dla grup zorganizowanych, jak i osób prywatnych, marzących o spokojnym wypadzie na łono natury.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Do zobaczenia na kajakach!

Szukasz pomysłu na spływ?

Od lat organizujemy spływy kajakowe na rzece Narew. Kajaki to doskonały relaks i odpoczynek dla osób preferujących aktywne formy spędzania wolnego czasu. Zapraszamy do zapoznania się z przykładowymi kierunkami spływów kajakowych.

REGULAMIN WYPOŻYCZALNI KAJAKÓW

 • Wypożyczalnia kajaków „Przystań Drozdy” nie organizuje spływów kajakowych, jedynie udostępnia sprzęt pływający na spływ, który jest organizowany we własnym zakresie przez uczestników i na własną odpowiedzialność.
 • Organizatorem spływu kajakowego jest osoba zgłaszająca potrzebę rezerwacji sprzętu.
 • Organizator spływu jest odpowiedzialny za wypożyczony sprzęt.
 • W przypadku zniszczenia, zagubienia, kradzieży sprzętu, Organizator zobowiązany jest do zwrotu jego równowartości w wysokości 100% rynkowej ceny w chwili zgłoszenia bez względu na stopień jego zamortyzowania. Za przedziurawienie poszycia kajaka w zależności od wielkości uszkodzenia pokrywa równowartość kosztów naprawy.
 • Organizator przed rozpoczęciem spływu zobowiązany jest do sprawdzenia stanu wypożyczonego sprzętu pod względem technicznym i ilościowym oraz pobraniu kamizelek asekuracyjnych równą liczbie osób wsiadających do kajaka.
 • Opłaty za wypożyczenie kajaków i transport pobiera się zgodnie z cennikiem zamieszczonym na stronie internetowej: www.kajaki-wkra.pl.
 • W przypadku uczestnictwa osób nieletnich w organizowanych spływach kajakowych Organizator spływu zobowiązany jest do uzyskania zgody na uczestnictwo osoby nieletniej od prawnego opiekuna, oraz ponosi za nią pełną odpowiedzialność.
 • W czasie spływu należy zachowywać się zgodnie z dobrym obyczajem wodniaka i bezpieczeństwem uczestników spływu, w szczególności nie należy:

a) hałasować i zaśmiecać akwenu wodnego i nabrzeży,
b) siadać na burcie, dziobie, rufie a także w kajaku nieznajdującym się na wodzie,
c) stać i kucać w kajaku, skakać z kajaka do wody,
d) pływać bez założonej kamizelki asekuracyjnej,
e) kąpać się w kamizelkach asekuracyjnych (kapokach) ani na nich nie siadać,
f) spożywać napojów alkoholowych

 • Wypożyczalnia kajaków „Przystań Drozdy” nie ponosi odpowiedzialności: za zachowanie się uczestników na spływie, a w szczególności za szkody, jakich mogliby oni dokonać na rzecz innych osób lub firm z tytułu nieszczęśliwych wypadków, utraty zdrowia lub śmierci uczestników spływów.
 • Wypożyczalnia kajaków „Przystań Drozdy” zapewnia:
  • transport sprzętu do wybranego miejsca wodowania oraz odbiór sprzętu po zakończonym spływie,
  • transport max. do 8 osób korzystających ze spływu,
  • bezpieczny i bezpłatny parking dla samochodów na czas spływu,
  • wszelką pomoc oraz ewentualny instruktaż dla początkujących kajakarzy,
 • Po spływie kajakowym istnieje możliwość odpłatnego skorzystania z pobytu na polu namiotowym (ewentualny natrysk również płatny).
 •  Rezerwacja sprzętu w jakiejkolwiek formie jednoznaczna jest z akceptacją powyższych warunków.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami :)

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować termin pobytu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! :)

Wiesław

tel. +48 603 849 561
e-mail: [email protected]

Ewa

tel. +48 504 588 555
e-mail: [email protected]