Przystań Drozdy

Warsztaty
z astrologii

Dla wielu osób astrologia jest zagadką, tajemną wiedzą używaną wyłącznie przez ekspertów. Dzięki niej możemy poznać naszą przyszłość, cechy znaków zodiaku, stworzyć i interpretować horoskop. Czy wiesz jednak, że znajomość i stosowanie astrologii w życiu codziennym daje nam zupełnie inne podejście do świata?

Oferujemy warsztaty i kursy z astrologii dla początkujących przeznaczony jest dla osób nie posiadających doświadczenia w astrologii lub osób znających jej podstawy, jednak mających problem z wykonaniem samodzielnej analizy. Wykorzystany podczas kursu autorski program Leszka Weresa zorientowany jest na praktyczną naukę interpretacji. Cena kursu obejmuje nie tylko zajęcia, ciastka i gorące napoje, ale również program wspomagający obliczanie kosmogramów (dotyczących pogody, związku, miłości czy dalszego życia) oraz indywidualny kosmogram dla każdego uczestnika. Zajęcia prowadzone są w kameralnych, maksymalnie 10-osobowych grupach, co sprzyja nauce. Po zakończonym kursie istnieje możliwość kontynuowania nauki na kolejnych poziomach, m.in. na astrologicznych warsztatach, kursie interpretacji horoskopu i innych.

Cel kursu

Kurs jest rozpoczęciem przygody z astrologią, pozwala poznać podstawy niezbędne do tworzenia późniejszych interpretacji, a dzięki praktycznym ćwiczeniom uczy pracy w charakterze astrologa. Po ukończonych zajęciach kursanci będą potrafili dokonać samodzielnej analizy horoskopu przy użyciu specjalnych programów obliczeniowych. Dodatkowo dowiedzą się czym są dekanaty i dwadasamsy, poznają planety dominujące, kolejne sektory horoskopu, fazy zodiaku, relacje planet, stałe daty, progresje i wiele innych znaków astrologicznych.

Czas trwania kursu: 28h

Program kursu

– potencjały i ich odkrycie,
– dwadasamsa (1/12 stopnia),
– kolejne fazy zodiaku,
– dominujące planety,
– przemieszczanie, relokacje,
– szczegóły pracy astrologa,
– archetypy i ich rodzaje,
– symbole w astrologii,
– astrologiczna prognoza,
– horoskop a związki międzyludzkie.

Masz pytania?
Skontaktuj się z nami :)

Jeżeli masz dodatkowe pytania lub chcesz zarezerwować termin pobytu zachęcamy do kontaktu telefonicznego i elektronicznego. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania! :)

Ewa Łukasińska

tel. +48 504 588 555
e-mail: [email protected]

Zobacz aktualne warsztaty