PRZYSTAŃ DROZDY – Agroturystyka na skraju lasu

Czy możesz sobie wyobrazić lepszy wypoczynek do tego w bezpośrednim sąsiedztwie przyrody, w błogiej ciszy, z dala od miejskiego zgiełku? Przystań Drozdy położone na Podlasiu jest ukryte pośród lasów, łąk i pól charakterystycznych dla obrzeży Narwiańskiego Parku Narodowego. Czyste powietrze, śpiew ptaków oraz szum strumieni rzeki Narew uprzyjemnią spędzone tutaj chwile.

Oferujemy wiele form aktywnego wypoczynku: spływy kajakowe, wycieczki rowerowe, wyprawy z przewodnikiem na bagna czy jogę na świeżym powietrzu. To miejsce zostało stworzone z myślą o wypoczynku i odprężeniu, specjalnie dla osób poszukujących nietuzinkowych wrażeń oraz preferujących relaks w wyjątkowym otoczeniu dzikiej natury, a jednocześnie na odpowiednim poziomie.

O Naszym GOSPODarstwie
Zobacz naSZĄ OKOLICĘ Z GÓRY

Dolina Narwi i magia Podlasia!

JOGA I MEDYTACJA

Warsztaty JOGI I SALA DO ĆWICZEŃ

Współpracujemy z kilkoma szkołami jogi, które przyjeżdżają do nas po kilka razy w roku. Często odwiedzają nas – wraz ze swoimi kursantami – organizatorzy plenerów malarskich i fotograficznych.

Odbywają się u nas również warsztaty psychoterapeutyczne oraz neutronografiki. Na prośbę naszych klientów udostępniamy kontakt do organizatorów zajęć i informujemy o planowanych terminach.

DoWIEDZ SIĘ WIĘCEJ...
KAJAKIEM PO NARWI

SPŁYWY KAJAKOWE I WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU WODNEGO

Oferujemy spływy kajakowe i wypożyczalnie sprzętu wraz z wiosłami aluminiowymi oraz kamizelkami asekuracyjnymi o różnych rozmiarach.

więcej...
WYCIECZKI ROWEROWE

WYPOŻYCZALNIA ROWERÓW I TURYSTYKA ROWEROWA

Gospodarstwo położne jest blisko wytyczonych szlaków rowerowych wokół Narwiańskiego Parku Narodowego, dróg wiejskich i polnych na których występuje znikomy ruch samochodowy. Można przyjechać do nas z własnymi rowerami lub skorzystać z naszej wypożyczalni.

więcej...
Żeglarstwo

ŻAGLE NA SIEMIANÓWCE I MAZURACH

Oferujemy weekendowe wyjazdy na żagle na pobliskich akwenach z sternikiem i możliwością nauki rzemiosła żeglarskiego. To doskonała sposobność do urozmaicenia swojego urlopu i spędzenia kilku chwil pod żaglami.

więcej...
MINI AGROTURYSTYKA

NOCLEGI I MIEJSCE NAMIOTOWE

Oferujemy zakwaterowanie w pokojach gościnnych o zróżnicowanym standardzie. Pokoje wyposażone są w duże wygodne łóżka z pościelą i swobodnym dostępem do kuchni oraz łazienek.

Do dyspozycji Gości są 2 pokoje, 2/3 osobowe, dwie łazienki oraz kuchnia w pełni wyposażona. W okresie letnim dysponujemy również miejscem do rozbicia namiotów. Obiekt otoczony jest zieloną trawą i kwiatami graniczącą z polem uprawnym, w ogrodzie jest drewniana altana, miejsce na grilla i ognisko. Można u nas zakupić smaczne domowe wyżywienie z produktów własnego ogrodu.

Możesz nas odwiedzić ze swoim czworonożnym przyjacielem).

Zapewniamy dostęp do kuchni i pokoju wypoczynkowego z kominkiem, parking oraz Internet WiFi.

Dowiedz się więcej...
CENTRUM EDUKACYJNE

WARSZTATY Z ROZWOJU OSOBISTEGO I METOD RELAKSACJI

Dzięki współpracy ze szkołami jogi, towarzystwami nauk oferujemy 1-2 dniowe warsztaty rozwoju osobistego i głebszego poznania siebie.

Astrologia

więcej...

ART Terapia Neurografika

więcej...

Metody relaksacyjne

więcej...

Zaprzyjaźnione strony

Wszelkie użyte znaki towarowe, logotypy należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zapytaj, zarezerwuj, skorzystaj z naszej oferty :)

    Klikając przycisk "Wyślij", wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zamieszczonych w niniejszym formularzu w celach obsługi realizacji zamówienia przez administratora danych Finnserwis Wiesław Żytowiecki, ul. Czaczki Małe 1a, 18-106 Turośń Kościelna, NIP: 542-140-30-28,. REGON: 050854186 , zgodnie z treścią ustawy o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 1997r. nr 133, poz. 883). Dane podałem dobrowolnie i zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie wglądu do danych i ich poprawiania. Więcej w naszej Polityce prywatności.